Na rozdíl od ostatních cestovatelských aplikací vám Visited umožní opětovně prožívat své nejkrásnější zážitky, objevovat nové destinace a plánovat své cestovatelské cíle. Přesvědčte se sami, proč naši aplikaci používá více než milion cestovatelů z celého světa.

Map of places I've been

NAPLÁNUJTE SI SVOU PŘÍŠTÍ CESTU

Vytvořte si svou osobní cestovatelskou mapu, na kterou můžete označit státy, provincie, regiony a města, které jste již navštívili, či navštívit plánujete.

INSPIRUJTE SE

Vytvořte si seznam destinací svých snů výběrem ze stovek fotografií. Mějte přehled o místech, které chcete navštívit, či si prohlédněte známé lokality, které jste již navštívili.

places I've seen
visited places map

ZÁŽITKY A CÍLE

Mějte přehled o svých zážitcích v navštívených zemích. Zaznamenejte si, kde jste hráli golf, kde jste se potápěli, kde jste lyžovali či kde jste si vychutnali lahodné lokální pokrmy.

Výběrem zemí, které chcete navštívit vždy budete mít svou vysněnou dovolenou před očima.

Přidejte své zápisky z cest dle jednotlivých zemí, dat, zajímavostí či osobních vzpomínek.

Díky více než 160 seznamům se budete moci kdykoliv inspirovat pro svou další cestu. Objevujte muzea, hlavní města, divy světa, golfové destinace, eco-friendly zařízení, africké safari a mnoho dalšího.

PERSONALIZOVANÉ CESTOVATELSKÉ STATISTIKY

Jakpak si stojíte v porovnání s ostatními cestovali? Sdílejte své osobní statistiky (žebříčky, kolik procent světa jste již objevili a seznam navštívených zemí) s ostatními uživateli.

Podívejte se na Top 10 nejnavštěvovanějších destinací cestovatelů z vaší domoviny. Objevte Top 5 globálně nejnavštěvovanějších zemí a mnoho dalšího!

map of countries been
map of states I've been

ZÁŽITKY NA MÍRU

Sdílejte svou cestovatelskou mapu, statistiky a seznamy destinací vašich snů s přáteli, kamarády a dalšími uživateli.

Dostupné ve více než 30 jazycích.

Více se o nás a naší aplikaci můžete dozvědět zde.

TISK VAŠÍ MAPY NA MÍRU

Vytvořte si vlastní mapu všech svých dobrodružství do 10 minut. Upravte si ji dle libosti, včetně barevného provedení. Doručíme vám ji až na práh.

Více informací o možnosti tisku vaší vlastní mapy naleznete zde.